Rozloučení

Je tomu asi tak půl hodiny, co jsem prodal moje AroAro jsem měl přibližně 4 roky a za tu dobu jsem s ním zažil spoustu zážitků. I když byly chvíle, kdy jsem ho chtěl svrhnout ze skály, protože mě zlobilo, tak jsem to nikdy neudělal. Po nějakém čase jsem nasbíral síly a pustil se do další opravy nebo úpravy. Nebyl jsem jediný, kdo na autě pracoval a nechal na něm kus života. Mezi největší pomocníky patřili Honza Melichar, Vejr a spousta dalších. V poslední fázi úpravy auta z něj v podstatě zbyla část karoserie a zadní náprava. Díky těmhle přestavbám jsem získal mnoho cenných zkušeností, který bych jinde nenasbíral.

A přeci jsem se rozhodl Aro prodat. Vedlo mě k tomu několik důvodu. Vidina dalšího auta na hraní, cestování a v poslední době nevyužití auta. Kdybych ale věděl, jak těžký bude loučení, asi bych se do toho nikdy nepustil. Jsem asi divnej :-)

 

Text: Honza “ofroudak” Škvor
Foto: Honza Škvor
Další články s tagem:

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>