Přípravy na Eurotrial 2013

Náš cíl pro letošní sezónu se splnil. Můžeme vyrazit na Eurotrial do Itálie! Kdo se přijede podívat?

Po Tanvaldu byl Stresík v hodně zuboženým stavu. K přípravám se tedy přidalo i hodně oprav na ochranném rámu a karoserii.

B oblouk jsme s Markem rovnali pomocí heveru. Sváry u toho samozřejmě popraskaly, tak jsme vše vybrušovali a převařovali a vybrušovali a převařovali…

Pokus o vyklepání karoserie se nám nepovedl, štětkolak to spraví :-)

Proběhla i výměna silentbloků na motoru, které se při kotrmelcích přetrhly. Tentokrát jsem je vyztužil a upravil tak, aby přežily naše jemné zacházení.

Haubnu mi Táňa opět nabarvila podle firemních barev. Mělo to jedinou chybičku. Logo udělala zrcadlově obráceně….. ředidlo, hadr a znova :-)

Tlumiče se zase neosvědčily, vymýšlíme dál! Od kamaráda jsem sehnal tlumiče HP sporting ze zadku favorita. Komplet jsem je rozebral a zrepasoval. Pístnici jsem zkrátil a přesoustružil na moje použití. Olej nalil o něco hustší než byl originál (měřeno okem a mícháním). Nandal a teď už zbývá jen otestovat.

Ještě mám v hlavě další úpravy a opravy, …. coming soon!

Text a foto: Honza
Další články s tagem:

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>