Mikulášské klouzání

Na úterním plavání jsme se náhodou potkali s Tomášem Zdrubeckým a jelikož napadla hromada sněhu, řeč se rychle stočila k plánovanému klouzání. Výsledkem bylo, že se sejdeme v neděli na motokárové dráze v Rozdělově.

FOTKY….. tady

VIDEO….. tady

Jako tradične celou akci oraganozoval Auto Moto Klub sport Kladno (AMK sport Kladno)

Přijíždíme kolem deváté a parkoviště před tratí už je plné nedočkavců, kteří se chtějí sklouznout. Napadlo ale tolik sněhu, že je přístupová cesta pro normální auta neprůjezdná. Po chvíli hrabání se první odvážlivci nahrnuli na trať. Někdo šel hned jezdit a většina se dala do příprav parkovací plochy a závodní tratě. Úklidovým autem byl zvolen Myšák, protože mu Honza doma uvařil pluh.

 

Po chvíli uklízení a pekáčování za pluhem je trať připravená a začínáme se přihlašovat do závodu. Nakonec se závodu zúčastnilo asi 25 klouzačů. Honza přihlásil i mě a pak toho možná litoval… :-) Čest čtyrkolek v závodu uhájil pouze Honza Melichar, který celý závod vyhrál. Ostatní čtyrkolky obsadily bezpečně poslední pozice. Ale všichni dobře víme, že přijely hlavně kvůli volné zábavě po závodu.

 

Řádění po závodu bylo velmi vypečené. V největší špičce drandilo neřízeně i 6 aut a asi si sami dokážete představit, jak to asi vypadalo. 2 auta přišly o přední nárazník a Zdrupova Škodovka má jamku pod levým předním světlem od Krtkovy koule. Za nejnebezpečnějšího jezdce jsme označili Krtka, kombinace letních a zimních gum společně s nefunkčními brzdami byla dokonalá… :-)

Celkově tuto akci považuji za velmi povedenou. Moc děkujeme organizátorům, že jsme se mohli zúčastnit!!!

Text: Zuzka
Foto: Ofroudák, Zuzka a všichni co sem jim dal do ruky foťák:-)
Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>