Kladenské klouzání

Jako každý rok i tento zorganizoval klub AMK Kladno klouzání.

Fotogalerie ….. ZDE

Video…………..ZDE

S Honzou jsem se domluvili, že pojedem jen mim autem a sraz jsem měli ráno. Na místě jsem byli jako první a tak jsme měli možnost se zvézt na neprojeté trati. Sněhu bylo tolik, že většina auta bez 4×4 měla vůbec problém zaparkovat, natož trať projet. Proto jsem Jirku s jeho Faforitem vzal na lano a protahnul s ním celý okruh.

 

Na startu jsem byl hned mezi prvníma, abych projel hluboký sníh a 2kolky neměli tolik problémů. To byly podmínky, které Myšáku vyhovovali. Zajel jsem druhý nejrychlejší čas. Bohužel postupem dne se sníh ujížděl. Vzhledem k tomu, že jsme měl špatně obuto, tak se Myšák stával neovladatelný. Měl jsem velké problémy auto vůbec udržet ve směru. A nakonec jsem to korunoval ukázkovým opuštěním tratě. Smet jsem hradíci pneumatiky a zastavil se až v závěji. Ven mě vytahnul Samuraj.

 

Závod jsem kvůli tomu dokončil na posledním ostudným místě. Jako obvykle první zkončil Jirka Feřt s Fiat Punto(plný elektroniky).

Po závodě se vetšina lidí rozjela a my, co jsem zůstali jsme začali kravit. To byla asi nejzábavnejší část. Mohl jsem si vyzkoušet jak neumim řídit a že v tom nejsem sám:-)))

 

Diky organizátorům za hezký den a pěkný závod.

 

Text: Honza “ofroudak” Škvor
Foto: Ofroudak, Jan Melichar, Jirka Feřt
Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>