Kazachstán – promítání

 

Tímto bychom vás chtěli pozvat na promítání fotek z našeho motorkového Kazachstánu. Bude se konat v pátek 14. 10. 2011 zhruba od 20:00 na ranči Za vodou v Otročiněvsi(viz. přiložená mapa a malá rada pro neznalé – nejnižší místo ve vesnici a největší barák ).
 

Spaní (kvalita podle pořadí příjezdu a vše ve vlastním spacáku nebo povlečení, když stihnete postel): postel v pokojíčku – podlaha v pokojíčku – seno nad stájí – stan na pastvině, který si musíte sami přivézt a postavit.
 

Páteční občerstvení: Podle počtu zájemců, kteří se nám nahlásí, by se dal pořídit nějaký sud piva. U jídla by bylo nejlepší, kdyby každý něco hodil do placu podle svých možností. Tvrdý alkohol by mohl fungovat stejně jako jídlo.
Víkend je možné strávit na ranči: pravděpodobně se budeme věnovat naší oblíbené brigádnické činnosti = dřevo a budeme drbat zvířátka . V sobotu by se mohlo promítat něco dalšího, když někdo něco přiveze???
 

Jídlo na víkend: společné – je potřeba se předem nahlásit!!!!!
Doprava: to už se musíte dohodnout sami. My máme volná cca. 3 místa v autě, které pojede v 16:00 z Kladna a bude se vracet v neděli.

Další informace zjistíte u Honzy (721 658 259, skype: honza.skvor, icq: 329072058,skvor.jr@elektrostav.cz) nebo u Zuzky (737 103 115, skype: zuzkacihakova,zuzka.cihak@seznam.cz).
!!!!!!Všechny účastníky prosíme, aby se nám předem nahlásili!!!!!!¨
Další články s tagem: ,

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>