1.závod 2013 – Jak bylo

Když jsem začínal minulý rok stavět Jimnyho, měl jsem pocit, že začínám s dostatečným předstihem….. a najednou je to tady:-)

!!!Po kliknutí na obrázek se dostanete do galerie!!!

1.závod 2013- offroadtrial

Zdá se mi to skoro neuvěřitelný, ale stojíme po všech technických problémech na startu 1 trialu. Zuzka sice jede jako navigátor poprvé, ale určitě je klidnější než já. Vybrali jsem si asi nejjednodušší sekci a tak kromě trestných bodů za couvání, se nic nic špatného nestalo.

 

Až v druhé půlce dne začínám být klidnější a postupně důvěřuji i autu. Jimny si mojí důvěru získává v jedné díře, kde jsem nás mým řidičským umem dostal až na hranici převrácení.

Celý sobotní den nás doprovázeli kamarádi a příbuzní, který nám drželi palce, i když se na nás dost často nechtěli vůbec dívat :-) Místo  sobotní pitky jsem už okolo 11hodiny padnul do postele…..

 

Nedělní dopoledne začalo mnohem klidněji než předchozí dny. V klidu jsem si prošli všechny trialy a rozhodli se, který pojedeme první.  Za podpory kamarádů se Zuzkou projíždíme čistě 2. branku a  otáčíme se ve svahu. Moc nám to nevyšlo a tak poprvé trošku riskuji. Nenajíždím do svahu kolmo, ale dost ze šikma a tak se hodně nákláníme…. naštěstí vě mě něco hrklo a stejne jako na motorce řeším situaci přidáním plynu. Povedlo se! Jsme zase na všech 4 kolech a jedme dolu…..

Zážitků z prvních závodů mam hodně a ty si nechám až jako hrdincký historky k pívu. Se Zuzkou jsem to ve zdraví přežili a auto má jen minymum poškození (ohlá tyč řízení a zlomený čep řízení).

Text:Honza “ofroudak”Škvor
Foto: Zuzka, Marek, Tana, Krtek , Kamaradi a přibuzní
Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>