Vyskov – sraz autobusů v leteckém muzeu

Většina z nás má auto. Někteří maj aut dokonce víc. Ale mí “divný” :-) kamarádi maj dokonce autobusy, nákladaky, vlaky, letadla a různý další pohybovadla. Všechny tyhle stroje jsou staršího data a na silnice vyjedou jen ve slavnostní okamžiky a tohle byl jeden z nich.

!! Kliknutím na malou fotku se dostanete do galerie !!

Cesta začala po 5h ráno na Kladně.  Na 50km D1 nám praskla hadice na vodu a šli jsem opravovat. Za spolupráce místních autobusákú a kamionákú jsme na parkovišti sehnali potřebný dily a Honza autobus opravil.

 

Ujeli jsem jen pár km a jak bejvá na D1 zvykem, připletli jsem se k nehodě. Tentokrát to odnes vozejk s koňma. Naštestí se nikomu nic nestalo. My jsem pomohli vlek odstranit z dálnice, lehce poopravit a hodit na kola.

Na sraz jsem dorazili ve 13:13 a ve 14:00 byl konec….. No aspoň tam nebylo moc lidi :-) Já s Vítou jsme se cestou krásne upravili, najedli, dali rychlý pivko a šli spát……

 

Text: Honza Ofroudák
Foto: Ofroudák, Honza Melichar
Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>