Aro Show a Ofroad festival 06

V pátek 8.9.2006 jsme jeli v sestavě Honza (ARO 243), Lubik (Jeep XJ) na Aro Show 2006 do vojenského prostoru pod Zebínem. Do vlastního prostoru jsme dojeli kolem půl šesté…. První co jsem podnikli, byl průzkum trati, kde se jezdilo. Vzali jsme auta a jeli okouknout co a kde je. Vyjeli jsme do horní části tratě, kde byl jeden pěknej výjezd a jeden trial, pojezdili jsme asi půl hodiny a pak jsme jeli do depa, hledat místo na stanování. Po ubytování, jsem zašli na klobásku, a okouknout ostatní offroaďácká auta. Večer jsme povídali u nás na stanovišti, když v tom dorazil Kokr s Bajosem a jejich hezčí polovičkou Hančou. Všichni jsme se seznámili, pokecali atp.

V sobotu ráno, po probuzení, nás čekal menší šok, volná místa v depu, byla k prasknutí. Naplněné auty a stany, účast byla opravdu hojná. Po snídani, jsem vyrazili řádit na trať. Bylo to super, akorát Kokr dal málem budku do jedný laguny (viz. Fotogalerie) zní mu museli pomoct dvě auta, Jeep i Aro, Honza držel Kokra za bok, a já tahal, celkem slušná vyprošťovací akce… Vše dopadlo v pohodě… Ale po pár výjezdech odrovnal Kokr přední poloosu a musel zbytek  „Show“ jezdit na zadek (2WD)… Ale i tak řádil solidně ,-)

Potom napadlo Honzu, že bychom mohli projet jeden močál a posléze koryto plné bláta… Super nápad :-D První jel Honza, ale zapadnul… Vytáhl se navijákem a byl na druhé straně. Já přišel na řadu, pořádně sem do té bažiny vlítnul, ale taky se pořádně zakopal.  Honza mi pomohl kurtou ven (díky)… Pak jsme dojeli k další překážce. Děsně podmáčená půda a ještě k tomu potůček… Tam jsme se oba zahrabali, Honza se vytáhl navijákem, já zvolil jinou stopu, ale bohužel sem to nedal, když chybělo málo, cca 2 metry.

 

Bohužel nás na večer Honza opustil, protože, se musí učit na zkoušky. Tak jsem zůstal já a Kokr. Pojezdili jsme ještě v jednom trialu, podívali se na Hopíkovy kousky dole v laguně, a jeli do depa, na „borovičku“. Večer jsme obešli „depo“ kde byli ostatní, abychom poznali lidi z fora (www.4×4nazory.cz) a vyzvedli si s Bajosem trička fora… Nakonec jsme poznali spousty super lidí a protáhli to do půlnoci. V neděli se toho moc už neodehrálo, zabalení „tábora“ a poslední poježdění v areálu, pak už se jen rozloučit… A domů, škoda, už se těšíme na další ročník…
Co říci závěrem ? Super akce, prima terénky, prima lidi, prostě suprově strávený víkend. Díky všem!!

Text: “Lubik89″
Foto:Honza škvor
Další články s tagem:

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>