1.testovací výlet – pokus 2

O čtrnáct dní později máme v plánu celovíkendovou vyjížďku, poprvé v kompletní sestavě. Sraz ráno v Kladně pro změnu nestíhá Zajíc, protože má vybitou baterku….

Nakonec nás po dálnici dohání a odpoledne vyrážíme od Berounky na západ. Na večer nabíráme v Aši benzín a jedeme hledat spaní do nejzápadnějších míst naší republiky. Cestou se projedeme i kousek po Německu, aby naši západní sousedé pocítili vůni spáleného M2T :-)

Ráno obracíme rovnou domů, protože Honza má doma ještě nějaké manželské povinnosti (oprava lustru ). Po cestě si navzájem střídáme motorky a shodujeme se, že Honza má ohnutý řídítka (už má nový), Zajíc má nejvíc vylítaný motor (už je po GO) a já mám ve předu na sekundárním převodu „rychlejší“ pastorek. To jsem nejvíc pocítil (a to doslova) při výjezdu z Karlových Varů. Kluci za to oba pořádně vzali a zmizeli mi v kouři. Mojí Stylce zpřevodované do rychla v kopci došel dech a musel jsem podřazovat na tři. Zbytek kopce jsem jel v mlze husté tak, že by se dala krájet a vůbec bych se nedivil, kdyby tam byla ještě dneska :-)

 Text: Radek Hasak
Foto v článku: Honza
Úvodní foto-Tom.cz
2 Comments

 1. dr.m.michal

  zdravim a hodne stesti na cestach at dojedete vporadku..
  pribalte si vylepsene lekarnicky ale to uz zkusene vite..
  mam taky vice stroju a jsem30min.od prahy takze se uvidime..
  od u.s.h-d mi vemte samolepku amer.jednicku na predni blatnik,
  opatrujte se ve zdravi a ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj.
  p.s.:poslete mi odkaz kde lze online sledovat cestovani ok diky.

 2. Michal

  Ahoj dzžim vam palce jawa je dobrej stroj ta to ma maličku :D a bude nake video z jizdy :D

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>